укр рус
   
 
Головна / про фірму
Харчові добавки для хлібопекарної та кондитерської галузей, покращувачі для випічки, функціональні додатки, зернові суміші, мучні суміші, креми для тортів, кондитерські концентрати від польського виробника.
 
 
  ЕКОТРЕЙД ЗАХІД   про фірму

ТзОВ "ЕКОТРЕЙД ЗАХІД" : харчові додатки для хлібопекарної та кондитерської галузей.

  Підприємство є виробником і автором рецептур технологічних додатків для хлібопекарної та кондитерської галузей. На цьому ринку працює від 1993 року. На підприємстві працює 30 працівників. Фірма є солідним виробником, який пропонує продукт високої якості і забезпечує професійне технологічне обслуговування. Це заохочує до співпраці з фірмою передові підприємства в Польщі і за кордоном.

  Сучасне виробництво, запроваджені системи гарантування якості ISO та HACCP відносять підприємство до фірм, що відповідають всім вимогам стандартів Євросоюзу та світових стандартів.

  Наші продукти здобули визнання серед професіоналів під час міжнародних галузевих виставок. Ці продукти здобувають цінні відзнаки на польських та міжнародних виставках. Прикладом є Золота Медаль Міжнародної Виставки Харчових Продуктів FOODTARG в Катовіцах, золоті медалі на Міжнародній Виставці в Познані POLAGRA FOOD та інші.

  На підприємстві існують вхідний контроль сировини та контроль готової продукції на відповідність вимогам стандартів. Всі процедурні питання здійснення контролю на всіх рівнях розписані в документах ISO.

  Екотрейд виробляє наступний асортимент продуктів:

1) Покращувачі та функціональні додатки. Ферментні покращувачі до пшеничних, пшенично-житніх сортів хліба, булочних виробів, здоби, а також універсальні покращувачі.

2) Кондитерські концентрати. Готові суміші для випікання бісквітних напівфабрикатів, кексів, мафінів, пісочних бабок, а також для приготування заварних та вершкових кремів.

3) Зернові суміші.Багатозернові суміші, що складаються з старанно добраних зерен, піднімають харчову цінність традиційних виробів, а також служать для декорування поверхні виробів при розширенні асортименту.

4) Мучні суміші. Для приготування хлібців та булочок з відмінними смаковими та ароматичними властивостями, які досконало доповнюють щоденний раціон людей, що прагнуть правильно харчуватись. Збагачують асортимент виробів, що виготовляються на пекарні.

5) Концентрати соусів. Томатні соуси для змазування заготовок для піцци, булочок, а також використовуються до спагетті.

 
     
 
© Усі права захищені     Екотрейд Захід